Baidarių maratonas „Maximalist“ 2017

Posted on

M.G.Maksimaliečio antrą kartą organizuojamas Totalių Blaivininkų sąskrydis – baidarių Maratonas „Maximalist 2017“ Lietuvoje jau tampa tradicija.  Į šį renginį gali atvykti visi norintys tiek varžytis, tiek tiesiog ramiai paplaukioti baidarėmis bei praleisti laiką žaidžiant tenisą, tinklinį, kvadratą. Kviečiami visi visi MAKSIMALISTAI!!!  Smagiai praleisite laiką ir tiesiog pailsėsite bendraminčių būryje.

Būtinai atsivežkite vaikus. Jų žinioje bus batutai ir kitos smagios pramogos, o svarbiausia – linksmybės su visa šeima ir dideliu būriu blaivių žmonių! Te jaunoji karta nuo mažens mato, kaip iš tiesų verta linksmintis! Visų Maksimalistų lauks ne tik aktyvios pramogos, bet ir įdomios paskaitos, sėkmės dėsnius atskleidžiančių knygų pristatymai, blaivūs šokiai, šėlionės ir žinoma  FE-JER-VER-KAI!!!!

Renginio metu veiks pirtis ant ratų (su profesionaliu pirtininku). Maistą galite atsivežti savo, keptis laužavietėse šašlykus ar įsigyti vietoje veikiančioje prekybvietėje.

Baidarių maratono dalyvių registracinis mokestis – 50 eur. viena baidarė (2  žmonės). Renginio dieną mokestis išauga iki 70 eur (papildomai bus registruojama tik tuo atveju, jei liks laisvų baidarių). Rekomenduojame registruotis iš anksto!Nedalyvaujantiems baidarių maratone, bet norintiems praleisti laiką su bendraminčiais Maksimalistų stovyklavietėje, dalyvavimas nemokamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *