,,M“ BibliotekaŠia knyga psichoterapeutas M. G. Maksimalietis siekia parodyti, kad visa monetarinė sistema, šiuolaikinė pasaulio tvarka laikosi ant narkomanijos pamatų; kad tai – mechanizmas, generuojantis išskirtines galias sistemos valdytojams, o visus kitus žmones paverčiantis atitinkamai suprogramuotomis šios sistemos detalėmis.


NEMOKAMA Aurimo Guogos knyga „Alkašų medžioklė“ PDF formatu.


Pasak daktaro Schwartzo, nereikia ypatingų talentų. Visa, kas būtina, yra tam tikros mąstymo savybės, nuostatos, požiūriai. Apie tai, kaip tuos sėkmės komponentus išsiugdyti, įtaigiai ir gyvai kalba ši knyga…


„52 pokyčiai“ – tai 52 Leo Babauta rekomenduojami pokyčiai. Vienas pokytis per savaitę. Planas kiekvienam pokyčiui įgyvendinti.


Knygoje surinktos labai įvairių žmonių sėkmės istorijos. Jos įkvepia, moko ir galų gale parodo, kad gyvenimo sėkmė priklauso nuo visai paprastų dalykų, jei juos darysime nepaprastai atkakliai ir nuosekliai.


Kiekvienam, nusprendusiam sąmoningai eiti gyvenimo keliu, ieškančiam vidinės ramybės, padės Wayne’o W. Dyerio dešimt vidinės ramybės ir sėkmės paslapčių. Autorius pataria, kaip savyje sukurti gėrio, laimės bei ramybės pasaulį ir kaip šiais dvasios turtais dalytis su kitais.


Gyvenimas yra ilga, nenuspėjama
ir kupina kelionė.
Ar gali būti geresnis pakeleivis
nei DIEVAS ANT HARLĖJAUS?
Tai gažus pasakojimas apie dvasinę moters kelionę.


Knygos „Galia slypi tavyje“ autoriai yra žinomi žmogaus elgsenos tyrinėtojai ir šiame darbe jie stengiasi atsakyti į klausimą, kokios psichologinės priežąstys lemia mūsų gyvenimo sėkmę.


Louise Hay, tarptautinio bestselerio „Pamilk save ir būk laimingas“ autorė, ir fil. dr. Robertas Holdenas, psichologas, populiarių motyvacinių knygų autorius, šioje knygoje kalbasi apie meilės galią, draugišką gyvenimą ir mūsų giluminę prigimtį.


Milžiniško populiarumo sulaukusi knyga „Gyvenimo skonis“ išmokys kaip atitolinti senatvę ir niekada nesirgti. Pasitelkę savyje glūdinčias galias, Jūs išmoksite valdyti organizmą, perskaitysite, koks maistas sveikas ir naudingas, kaip galima gyventi be brangių vaistų, sužinosite ką gali miegas, ir dar daugiau vertingų dalykų…


Geri įpročiai lemia didžiąją dalį Jūsų šiandieninės laimės ir sėkmės, o blogi- daugelį problemų ir nusivylimus. Kadangi blogi įpročiai irgi yra kitados išsiugdyti, juos galima išguiti ir pakeisti gerais.


Šios knygos“Kaip susigrąžinti kūno ir dvasios sveikatą“ autorė Maja Fiodorovna Gogulan buvo tris kartus užklupta vėžio – ligos, kuri vadinama neišgydoma. Pamačiusi, kokia bejėgė yra šiuolaikinė medicina, ši drąsi moteris pasiryžo dėl savo gyvybės kovoti pati.


Ar bijote atsokomybės, bijote nuspręsti, bijote vieni žengti pirmyn? Dauguma žmonių, deja, bijo. Štai kodėl tiek mažai yra lyderių ir tiek daug – sekėjų. Jei susiduriate su problema, tai kuo ilgiau nesiimsite jos tvarkyti, tuo didesnė ji taps ir galų gale ims atrodyti milžiniška.


Knygoje „Atrask ramybę savo širdyje“ Luiza L. Hay – šviesulys, sukūręs pats save, ir pripažintas sielvarto ekspertas Deividas Kesleris pasakoja apie sveikimą po netekties.


„Keisčiausia paslaptis“ – didžiausia populiarumą pelniusi Earl Nightingale knyga. Šios knygos tiražas – daugiau kaip milijonas egzempliorių, knyga paskatino daugybę žmonių susimąstyti ar jie gyvena tokį gyvenimą, kokio iš tikrųjų norėtų. Knyga „Keisčiausia paslaptis“ yra apie troškimų įgyvendinimo meną…


Ši knyga paskatins jus siekti pačių aukščiausių viršūnių ir ugdytis geriausias savo savybes, kuriomis jus apdovanojo Kūrėjas. Jūs išmoksite nugalėti baimę, kaltę ir pyktį, o tada šių neigiamų emocijų vietą užims didelių išsipildymų laukimas…


Dauguma žmonių yra linkę save lyginti su kitais. Jie gyvena su savo silpnybėmis, ribotais gebėjimais ir palaipsniui nustoja veikti, nors galėtų pasiekti daug daugiau…